5. Víceboj CCOC

5. víceboj CCOC

 

5. Víceboj CCOC se koná dne 13.10.2018. Přejímka od 9.00 hod, oficiální zahájení v 10.00 hod.

O vícebojích můžete číst zde, výši startovného hledejte v ceníku. Figuruje Tomáš Pellar.

 

Horká novinka letošního roku - last minute! V rámci 5. Víceboje CCOC mohou (samostatně) soutěžit nyní i psi nekavkazích plemen! V disciplínách Agility XL, Obedience a Performance plně podle propozic těchto disciplín pro psy kavkazské. Soutěž Best Exterior pak nahradí Cena diváků. Závěrečným titulem dne pro tyto psy je "Nejlepší pes nekavkazího plemene". Těšíme se na pestrou směs různých pejsků :-)

 

Víceboj navštíví zástupci Rescue Olomouc, z.s. a my se tak těšíme nejen na milou návštěvu, ale i na ukázku práce mantrailingových psů (specialisté na pátrání po ztracených osobách). Na akci bude zároveň představen kalendář CCOC 2019, tentokrát ve zbrusu novém pojetí, a budou zde již k zakoupení první kousky.

 

Uzávěrka přihlášek je 28.9.2018. Přihlásit lze psa do data uzávěrky prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo osobně, na 72. MLD CCOC.

 

Před účastí věnujte pozornost závaznému Infu ke klubovým dnům. Zdůrazňujeme: S sebou je nutno mít platný očkovací průkaz psa nebo pas. Psům s kupírovanýma ušima není vstup dovolen.

 

Generálním sponzorem akce je JK Animals s.r.o. Děkujeme!© 2013 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele

Doprovodná informace ke všem fotografiím na těchto webových stránkách:
Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb..

Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio