Šampioni v běhu (Ch. of Running)

Champions of Running je soutěž o nejrychlejší běžeckou dvojici (pes-psovod) daného roku.

 

Pravidla soutěže:

• Soutěž je určena pouze pro kavkazské psy a jejich psovody. Členství majitele psa v CCOC není podmínkou.

• Minimální věk psa/ feny pro účast je 18 měsíců v době přihlášení. Naposledy pes/ fena může závodit v den dovršení 6ti let.

• Soutěž je vypsána vždy pro kalendářní rok. Je zahájena v lednu, poslední běh probíhá v prosinci. Nastoupit do soutěže je možno nejpozději v červnu.

• Dvojicím se zaznamenávají časy, docílené v bězích na klubových Malých Liščích dnech, a to podle pravidel soutěže Agility/ Running. Soutěží se ve třídách Open/ Ladies a Open/ Gentlemen.

• Během soutěžního období musí daná dvojice startovat minimálně 6x. Z nejlepších šesti naměřených časů sezony se vypočítává průměrrný čas. Dvojice s nejlepším výsledkem získává titul Champions of Running (ve třídě Ladies a Gentlemen).

• Obě vítězné dvojice získávají věcnou cenu.

• Pouze pro členy CCOC platí: Pes/ fena z vítězné dvojice získává 20 bodů pro čekatelství titulu Master of Agility. Pes/ fena z druhé dvojice v pořadí získává 15 bodů, ze třetí dvojice 10 bodů.

 

Pro první ročník (2015) platily výjimky: Začínal v červenci, končil v prosinci. Přihlášení bylo možné v červenci a v srpnu, starty byly nutné mnimálně 4, započítávaly se 3 nejlepší časy. Dvojicím se zaznamenávaly časy, docílené v běhu na klubových soutěžích Agility a Agility XL, a to ze tříd Open/ Ladies a Open/ Gentlemen. V tomto roce získal pes/ fena z vítězné dvojice 10 bodů pro čekatelství titulu Master of Agility, za 2. a 3. místo se body neudělovaly (pouze psi členů CCOC).

 

Jména vítězů jsou zveřejněna zde.

Změněno, s platností od 1.1.2016.© 2013 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele

Doprovodná informace ke všem fotografiím na těchto webových stránkách:
Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb..

Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio